O NAS

Tarcza Biznesu to przede wszystkim zgrany zespół około 30 kompetentnych prawników i doradców podatkowych.

Nasi specjaliści każdego dnia ciężko pracują na rzecz naszych klientów, aby stać się ich zaufanymi doradcami w biznesie.

Za cel stawiamy sobie prowadzenie spraw przy możliwie najmniejszym Państwa zaangażowaniu, zapewniając profesjonalną ochronę i doradztwo. Uważamy, że Państwa głównym celem jest prowadzenie biznesu, a nie wikłanie się w meandry prawa czy podatków.

Naszymi atutami są:

  • kilka tysięcy spraw przeprowadzonych na rzecz naszych Klientów

Wieloletnie doświadczenie w różnych sprawach pozwala nam zaoferować Państwu fachowe doradztwo, uniknąć zagrożeń dla Państwa biznesu i przeprowadzić postępowania optymalnie, szybko i skutecznie.

  • indywidualne podejście do każdej sprawy

Pomimo, iż wiele spraw jest do siebie podobnych, każdą traktujemy indywidualnie. Nasi prawnicy i doradcy wiedzą jak dokonać szczegółowej analizy sprawy i dowiedzieć się jakie są Państwa potrzeby i oczekiwania. Dzięki temu wiemy jak w przystępny sposób doradzić, dobrać skuteczną strategię procesową, czy zminimalizować ryzyka podatkowe i prawne.

  • profesjonalna obsługa na każdym etapie sprawy

Zapewniamy profesjonalną obsługę na każdym etapie sprawy. Zawsze macie Państwo zapewnione wsparcie dotyczące Waszej indywidualnej sytuacji, przebiegu Państwa spraw. Możecie uzyskać szczegółowe wyjaśnienie co do planowanych działań i strategii procesowej. Nasi prawnicy i doradcy zawsze pozostają do Państwa dyspozycji.

  • efektywność, terminowość, bezpieczeństwo

Celem naszych działań jest osiągnięcie jak najwyższej skuteczności przy jak najmniejszych nakładach z Państwa strony. Wypracowane procedury w zakresie organizacji pracy dają gwarancję szybkości reakcji na Państwa problemy i i terminowość podejmowanych działań. Wiemy, że bezpieczeństwo przekazywanych przez Państwa informacji jest wartością nadrzędną, dlatego też, podejmujemy wszelkie działania, w celu prawidłowego zabezpieczenia wszelkich danych będących w naszym posiadaniu.

  • nowoczesne technologie

Wiedzę, doświadczenie i profesjonalizm w działaniu łączymy  z nowoczesnymi rozwiązaniami informatycznymi stworzonymi i dedykowanymi specjalnie dla Państwa potrzeb. Dzięki temu kontakt z nami, wgląd w prowadzone sprawy, rozliczenia itp. są dużo szybsze i bardziej komfortowe.

  • elastyczność i przewidywalność

W naszych działaniach zawsze kierujemy się Państwa potrzebami i oczekiwaniami. Nie zaskakujemy naszych klientów dodatkowymi kosztami. Przed rozpoczęciem współpracy wypracujemy z Państwem optymalny model rozliczania, gwarantujący osiągnięcie założonych celów w ramach planowanego budżetu.

Bardziej szczegółowe informacje na temat naszej kancelarii znajdą Państwo na stronie: www.i-rs.pl.

Sylwetki naszych wybranych prawników i doradców prezentujemy na stronie: www.i-rs.pl/zespol/.

Zadzwoń: tel.:
+48 793 994 629,
+ 48 792 692 042
lub wyślij wiadomość: kancelaria@i-rs.pl

Zapraszamy na stronę naszej kancelarii: www.i-rs.pl.

Kancelaria Radców Prawnych Ryszewski, Szubierajski Sp.k.
ul. Prosta 51, 00-838 Warszawa
NIP: 527-268-74-56