III Pakiet Przegląd „Bezpieczny biznes”

Prowadzenie biznesu w Polsce jest czasami jak dryfowanie z zamkniętymi oczami po wzburzonym oceanie. Co prawda nie potrafimy tego zmienić, ale pomożemy Państwu przygotować się na wszelkie niebezpieczeństwa prawne i podatkowe.

Naszą propozycją jest Przegląd „Bezpieczny biznes”, którego celem jest identyfikacja potencjalnych zagrożeń i ryzyk prawnych oraz podatkowych Państwa działalności.

Przegląd „Bezpieczny biznes” pomoże Państwu w:

  • zdiagnozowania prowadzonej działalności pod kątem ewentualnych kontroli podatkowych, celno-skarbowych, postępowań w zakresie zwrotów VAT oraz innych kontroli, którym mogą podlegać w Polsce przedsiębiorcy;
  • określeniu sytuacji działalności prowadzonych rodzinnie pod kątem ewentualnych przekształceń rodzinnych i sukcesji;
  • zbadaniu działalności w sytuacji zbycia przedsiębiorstwa (due dilligence sprzedającego), planowanych przekształceń itp.;
  • usystematyzować kwestię odpowiedzialności osób prowadzących działalność gospodarczą lub w takiej działalności biorących udział.

Przegląd „Bezpieczny biznes” obejmuje uzgodniony z Państwem okres czasu (np. ostatnie 5 lat działalności lub wybrany rok) i jest badaniem zgodności prowadzonej przez Państwa działalności pod kątem prawa gospodarczego, handlowego, cywilnego, podatkowego i innych regulacji. W raporcie z przeglądu wskazane zostaną również aspekty odpowiedzialności osób pełniących funkcję członków zarządu, prokurentów, członków rad nadzorczych, pracowników, pełnomocników oraz innych osób.

 

Wynagrodzenie za przeprowadzenie przeglądu wyceniane jest indywidualnie w zależności od okresu czasu podlegającego badaniu.

Cena zaczynają się już od 2999 PLN netto.

Po więcej szczegółów napisz, zadzwoń lub zostaw wiadomość – na pewno oddzwonimy!

 

Zadzwoń: tel.:
+48 793 994 629,
+ 48 792 692 042
lub wyślij wiadomość: kancelaria@i-rs.pl

Zapraszamy na stronę naszej kancelarii: www.i-rs.pl.

Kancelaria Radców Prawnych Ryszewski, Szubierajski Sp.k.
ul. Prosta 51, 00-838 Warszawa
NIP: 527-268-74-56