II Pakiet Audyt „R”

Audyt prowadzony jest przez zespół naszych prawników i doradców podatkowych zdalnie lub w Państwa siedzibie, na podstawie dostarczonych dokumentów i uzyskanych informacji. Wynikiem audytu jest raport w zakresie spełnienia warunków i obowiązków prawnych związanych z zapewnieniem przez przedsiębiorcę ochrony danych osobowych, odpowiednich regulaminów dla konsumentów oraz obowiązków podatkowych związanych z regulacjami dotyczącymi sprzedaży konsumentom z innych państw UE i z poza UE.

Raport wskazuje na obszary działalności przedsiębiorcy zawierające nieprawidłowości (np. klauzule niedozwolone w regulaminach, braki w RODO, braki w rozliczeniu podatku VAT poza Polską itp.) oraz środki naprawcze konieczne do wdrożenia. Prawnicy i doradcy podatkowi kancelarii przygotują na Państwa życzenie wymagane procedury, a także dokumenty/korekty dokumentów.

Oferujemy Państwu audyt prowadzonej działalności (związanej z funkcjonowaniem regulaminów sprzedaży, przetwarzaniem danych
osobowych klientów bądź użytkowników) w zakresie:

  •  RODO (ochrony danych osobowych);
  •  Regulaminów wymaganych prawem;
  •  Regulacji związanych z prowadzoną działalnością.

Wynagrodzenie za przeprowadzenie Audytu „R” wyceniane jest indywidualnie, w zależności od ilości dokumentów podlegających badaniu.

Ceny zaczynają się już od 1499 PLN netto.

Po więcej szczegółów napisz, zadzwoń lub zostaw wiadomość – na pewno oddzwonimy!

Zadzwoń: tel.:
+48 793 994 629,
+ 48 792 692 042
lub wyślij wiadomość: kancelaria@i-rs.pl

Zapraszamy na stronę naszej kancelarii: www.i-rs.pl.

Kancelaria Radców Prawnych Ryszewski, Szubierajski Sp.k.
ul. Prosta 51, 00-838 Warszawa
NIP: 527-268-74-56